Nowa, uproszczona bramka do logowania i płatności

Uprzejmie informujemy, że od wczoraj dostępna jest nowa bramka PPV, przez którą zwykle dokonują Państwo logowania i płatności. Z nowej bramki usunęliśmy niepotrzebne treści, zostawiając tylko te wymagane do prawidłowego działania naszych usług.

Dostęp do transmisji na żywo lub nagrania, to teraz tylko dwa kroki. Pierwszy to logowanie (lub rejestracja – jeśli ktoś nie ma jeszcze konta w naszym serwisie). Zalogować się na stronie można zarówno poprzez podanie adresu e-mail lub loginu.

Drugi etap to wybór metody płatności i miejsce na wpisanie kodu, które znajduje się w dolnej części.

Projektując nową bramkę postawiliśmy na uproszczenie procesu logowania, płatności i odpowiednie wyeksponowanie najważniejszych elementów. Także komunikaty błędów są teraz bardziej wyraźne i czytelne. Jeśli w trakcie oglądania transmisji komuś wyłączy się komputer lub przeglądarka, system wyświetli czytelny komunikat o przerwanej sesji z przyciskiem do wznowienia oglądania. Wpisanie nieprawidłowego kodu dostępu skończy się natomiast wyświetleniem komunikatu o możliwych przyczynach tego błędu, co na pewno pomoże i usprawni korzystanie z emocje.tv.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przyczynią się do zwiększenia wygody korzystania z naszych usług i usprawnią procesy logowania i płatności.