Zmiana sposobu zakupu i autoryzacji kodów jednorazowych

Informujemy, że od piątku, 10 listopada zmieni się system zakupu i autoryzacji dostępu do transmisji na żywo i nagrań VOD w serwisie Emocje.TV. Główną zmianę będzie brak kodu dostępu. Po dokonaniu płatności przez Dotpay.pl, użytkownik powróci do strony Emocje.TV, a system automatycznie udzieli dostępu do wybranego wcześniej spotkania – bez konieczności wpisywania kodu dostępu.

Zmiana będzie dotyczyć tylko dostępu jednorazowego przy zakupie przez tzw. szybkie płatności elektroniczne. Formuła zakupu i aktywacji pakietów oraz jednorazowy dostęp przez SMS pozostaną bez zmian. Wszystkie aktywne pakiety będą działać normalnie. Kody dostępu wydane w ramach reklamacji będzie można wciąż aktywować.

Powyższe zmiany to reakcja Emocje.TV na ostatnie problemami z dokonaniem płatności przez Dotpay.pl. Niektórzy użytkownicy sygnalizowali brak możliwości dokonania płatności, ze względu na niedziałającą stronę Dotpay.pl oraz powtarzające się komunikaty o „nieprawidłowym kodzie” (sprawdzanie wpisywanych kodów również po stronie systemu Dotpay.pl). W ciągu ostatniego miesiąca taka sytuacja mogła wystąpić 4 razy. W związku z tym – wspólnie z operatorem płatności, firmą Dotpay S.A. – podjęliśmy decyzje o zmianie sposobu autoryzacji, co ma rozwiązać ten problem i uczynić proces realizacji płatności przez użytkowników bardziej wydajnym.