Kup dostęp

Transmisje na smartfonie, Smart TV i komputerze!

Na platformie Emocje.TV transmitujemy to, czego nie pokazuje telewizja! Oglądaj mecze na żywo, w jakości Full HD 1080p, z dowolnego miejsca, na telewizorach Smart TV, urządzeniach mobilnych i na komputerze. W sezonie 2023/2024 w Emocje.TV obejrzysz aż 5 topowych polskich rozgrywek – mecze ORLEN Superligi, ORLEN Superligi Kobiet, ORLEN Basket Ligi, ORLEN Basket Ligi Kobiet i Bank Pekao SA 1. Ligi Mężczyzn.

Emocje.TV oferuje transmisje w jakości Full HD i najwyższy bitrate na rynku platform streamingowych – nawet 6000 kbps. Nasze transmisje są dostępne także dla posiadaczy słabszych łącz internetowych w jakościach 720p (3000-4500 kbps), 480p (2000-2500 kbps) oraz 360p (1500 kbps).

Jeśli chcesz kupić dostęp do transmisji lub VOD, to zaloguj się na stronie, a następnie wybierz interesujący Cię abonament. Zapraszamy także do pobrania naszych aplikacji na telewizory Smart TV (android tv i Samsung) oraz urządzenia mobilne (android i iOS).

OFERTA EMOCJE.TV

Transmisje meczów ORLEN Superligi, ORLEN Superligi Kobiet, ORLEN Basket Ligi, BANK PEKAO SA 1. Ligi oraz ORLEN Basket Ligi Kobiet
Abonament, który możesz anulować kiedy chcesz!
Transmisje i VOD na telewizorach Smart, w aplikacji mobilnej lub na komputerze
Specjalny pakiet na 24h dostępny tylko w aplikacji
Transmisje w jakości Full HD 1080p, a także 720p HD, 480p i 360p
VOD zawsze w najwyższej jakości
Funkcja DVR, zatrzymuj, cofaj i przewijaj
Otwarte fragmenty transmisji na naszym profilu na Facebooku
Szybkie i bezpieczne płatności
Pomoc techniczna

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE!

Jak oglądać emocje.tv?
Bądź na bieżąco